| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | M185B1-P01 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M185B1-P01 18,5 cala 1366*768 TFT Panel LCD
M185B1-P01 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | CMO |
| Model P/N | M185B1-P01 |
| Rozmiar przekątny | 18.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 420.65 ((W) × 241.25 ((H) × 1.83 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Głębokość szkła | 00,70+0,70 mm |
| Przekaźność | 60,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 68%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COF Wbudowane 6 chipów źródłowych |
| Waga paneli | 415/435 g (typ./maks.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M185B1-P01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
M185B1-P01 Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówić panel LCDM185B1-P01?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówieniePanel LCDM185B1-P01?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?Panel LCDM185B1-P01przed wysyłką?
Nie martw się, nasz M185B1-P01 został przetestowany przed wysyłką
P: Co się stanie, jeśli otrzymany przez mnie M185B1-P01 nie zadziała?
Odpowiedź: Nasz LCD M185B1-P01 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal masz problemy, akceptujemy wymianę lub panel zwrotny.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje