| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | PJ055IC-02M |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny 1080*1920 PJ055IC-02M 5,5 cala ekran WLED LCD Części
PJ055IC-02M Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | PJ055IC-02M |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 70.44 ((W) × 128.86 ((H) × 1.68 ((D) mm |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70% NTSC |
| Waga | TBD |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | - |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) |
| Tryb działania | AAS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Źródło światła | WLED [6S2P], W/O Kierowca |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | MIPI (4 pasy danych) 27 pinów FPC |
| Zasilanie | 1.8/2.8V (typ) (IOVCC/VCC) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| Oryginalny 1080*1920 PJ055IC-02M 5,5 cala ekran WLED LCD Części | |
PJ055IC-02M Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
PJ055IC-02M Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD PJ055IC-02M Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje