| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | PJ052IC-01C |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
PJ052IC-01C 5,2-calowy ekran LCD 1080*1920 Panel wyświetlania
PJ052IC-01C Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | PJ052IC-01C |
| Rozmiar przekątny | 5.2" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 423PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 66.4 ((W) ×120.89 ((H) ×0.4 ((D) mm |
| Leczenie | Bez polaryzatora |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | AAS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,20+0,20 mm |
| Przekaźność | 30,2% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG Suggest NT35596, OTM1901A, R63315, HX8399-A, OTM1906A, HX8399-B, R63350, HX8399C, ILI7807B |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| PJ052IC-01C 5,2-calowy ekran LCD 1080*1920 Panel wyświetlania | |
PJ052IC-01C Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
PJ052IC-01C FAQ panel LCD:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD PJ052IC-01C Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje