| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | NJ050NA-01N |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
NJ050NA-01N 5,0 cala Mini 800*480 ekran LCD dla wyświetlacza samochodowego
NJ050NA-01N Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 188PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 108 ((W) × 64,8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 110.6 ((W) × 67.6 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 1200,7 × 76,3 × 3,3 (H × V × D) |
| Leczenie | Twarda powłoka |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (typ) |
| Odpowiedź | 10/15 (typowy) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M |
| Podświetlenie | WLED, 15K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 58.5g (typ.) |
| Używane do: | Wyświetlacz samochodowy, przenośna nawigacja |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), 50 pinówFPC |
| Zasilanie napięciem | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (typ.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
| NJ050NA-01N 5,0 cala Mini 800*480 ekran LCD dla wyświetlacza samochodowego | |
NJ050NA-01N Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
NJ050NA-01N LCD Panel FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD NJ050NA-01N Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje