| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | N101ICE-G62 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
oryginalny 10,1 cali ekran LCD N101ICE-G62 1280*800 39 pinów
N101ICE-G62 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | N101ICE-G62 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 228.6 ((W) × 149.2 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Powierzchnia | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AAS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 10/15 (Typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 50% NTSC |
| Rodzaj światła | 6 stringsWLED, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 160 g (typ.) |
| Zastosowanie | Tablety i tablety |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 pasy danych), 39 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| oryginalny 10,1 cali ekran LCD N101ICE-G62 1280*800 39 pinów | |
N101ICE-G62 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
N101ICE-G62 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD N101ICE-G62 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje