| Nazwa marki: | HKC |
| Numer modelu: | SN315GT01-1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Wysokiej jakości ekran LCD 3840*2160 SN315GT01-1 32,0 cala 60Hz
SN315GT01-1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HKC |
| Model P/N | SN315GT01-1 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 697.306 ((W) × 392.234 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 7090,244 × 405,83 × 1,33 (H × V × D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 3500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 19 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | FSA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 20,6% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 1.07B 72%NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | TBD |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF12 |
| Rodzaj sygnału | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| Wysokiej jakości ekran LCD 3840*2160 SN315GT01-1 32,0 cala 60Hz | |
SN315GT01-1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
SN315GT01-1 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel lcd SN315GT01-1 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje