| Nazwa marki: | HKC |
| Numer modelu: | PT500GT01-2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
oryginalny 3840*2160 PT500GT01-2 50,0 cali LCD Panel Display
PT500GT01-2 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HKC |
| Model P/N | PT500GT01-2 |
| Rozmiar przekątny | 50" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 89PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 1095.84 ((W) × 616.41 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 1106.84 ((H) × 628.01 ((V) × 1.38 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 3%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 9.5 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | FSA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 50,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 1.07B 68%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 20,10 kg (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Telewizory |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 12 źródeł + 12 chipów bramy |
| Typ interfejsu | V-by-One 8 pasów, 51 szpilów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| oryginalny 3840*2160 PT500GT01-2 50,0 cali LCD Panel Display | |
PT500GT01-2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
PT500GT01-2 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel lcd PT500GT01-2 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje