| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | P281SVN01.0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, T/T |
NOWY 28,1 cala P281SVN01.0 700 cd/m2 ekran LCD Monitor LCD
P281SVN01.0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | P281SVN01.0 |
| Rozmiar przekątny | 28.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 800 40PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 504 ((W) × 504 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 507 ((W) × 507 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 526.8 ((W) × 526,8 ((H) × 28,2 ((D) mm |
| Światłość | 700 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70% NTSC |
| Waga | 30,60 kg. |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 28%) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Tryb działania | AMVA3, zwykle czarny, nadający. |
| Źródło światła | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Zaprojektowane do: | Digital Signage, zewnętrzna wysoka jasność |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy) 51 pinów |
| Zasilanie | 12V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| NOWY 28,1 cala P281SVN01.0 700 cd/m2 ekran LCD Monitor LCD | |
P281SVN01.0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P281SVN01.0 Często zadawane pytania dotyczące panelu LCD:
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie P281SVN01.0?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD P281SVN01.0 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje