| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM270WR3-SJA1 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
27.0 cali ekran LCD LM270WR3-SJA1 do monitora biurowego
LM270WR3-SJA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WR3-SJA1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 607.736 ((W) × 349.864 ((H) × 1.35 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Głębokość koloru | 1.07B 100% sRGB |
| Masę | 665/705g (typ./maks.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 1300: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Odpowiedź | 14 (typ.) ((G do G) ms |
| Przekaźność | - |
| Podświetlenie | Żadnego B/L, żadnego kierowcy. |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF10 |
| Rodzaj sygnału | eDP (4 pasy), eDP1.3, HBR2 (5.4G/pojazd), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 10.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
LM270WR3-SJA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM270WR3-SJA1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM270WR3-SJA1przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM270WR3-SJA1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLM270WR3-SJA1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM270WR3-SJA1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM270WR3-SJA1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM270WR3-SJA1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje