| Nazwa marki: | BSDT |
| Numer modelu: | TDA190-001V01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
TDA190-001V01 19,0 cala ekran LCD Panel do monitora biurowego
TDA190-001V01 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | TDA190-001V01 |
| Rozmiar przekątny | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 374.784 ((W) × 299.827 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 378.8 ((W) × 303.0 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 396 ((W) × 324 ((H) × 10,4 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8/8 (typ) (Tr/Td), 14 (typ) (G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 73% NTSC |
| Rodzaj światła | 15S2PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 1.72kg (typowy.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| TDA190-001V01 19,0 cala ekran LCD Panel forDesktop Monitor | |
TDA190-001V01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TDA190-001V01 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić wszystko, by go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TDA190-001V01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje