| Nazwa marki: | Data Image |
| Numer modelu: | FG0700Q1DSSWJG01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Original packaging/conventional packaging box |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
w magazynie 7.0 cali FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pinów Panel LCD
FG0700Q1DSSWJG01 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Obraz danych |
| Model P/N | FG0700Q1DSSWJG01 |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 134PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 156.7 ((W) × 89.1 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 164.9 ((W) × 100 ((H) × 6 ((D) mm |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (typ) |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Waga | 150 g (typ.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 10/15 (Typowy) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Źródło światła | WLED, 20 km/h, bez kierowcy |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy)50 pinów FPC |
| Zasilanie | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (typ.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |
| w magazynie 7.0 cali FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pinów Panel LCD | |
FG0700Q1DSSWJG01 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
FG0700Q1DSSWJG01 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie FG0700Q1DSSWJG01?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD FG0700Q1DSSWJG01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje