| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | TM050XYSA02 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.0 cali oryginalny TM050XYSA02 540*960 Ekran LCD do telefonu komórkowego
TM050XYSA02 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | TYANMA |
| Model P/N | TM050XYSA02 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 540 ((RGB) × 960, qHD 219PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 62.37 ((W) × 110.88 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 650,77 × 118,75 × 0,6 (H × V × D) |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/60/70/70 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | O trzeciej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Grubość szkła | 00,30+0,30 mm |
| Przekaźność | 4.31% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 60%NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | - |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Sugeruję COG HX8389-B, NT35516 |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
TM050XYSA02 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TM050XYSA02 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćTM050XYSA02przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD TM050XYSA02 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićTM050XYSA02?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?TM050XYSA02?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDTM050XYSA02Nie mogę pracować?
Odpowiedź: TM050XYSA02 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje