| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | H618DAX01.0 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny 6,2-calowy ekran 1080*2246 H618DAX01.0
H618DAX01.0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | H618DAX01.0 |
| Rozmiar przekątny | 6.2" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) × 2246 403PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) × 141,498 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 69.64 ((W) × 146.25 ((H) × 0.28 ((D) mm |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,14+0,14 mm |
| Przekaźność | 5% (typowe) (z APCF) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 99%DCI-P3 |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | Sugeruję FT8716F. |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Interfejs sygnału | MIPI |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
H618DAX01.0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
H618DAX01.0 FAQ panel LCD:
P: Czy możesz przetestowaćH618DAX01.0przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD H618DAX01.0 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićH618DAX01.0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?H618DAX01.0?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDH618DAX01.0Nie mogę pracować?
A: H618DAX01.0 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje