| Nazwa marki: | IVO |
| Numer modelu: | C057SWR2-0 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.7 cali 720*1520 C057SWR2-0 ekran lcd dla telefonu komórkowego
C057SWR2-0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | IVO |
| Model P/N | C057SWR2-0 |
| Rozmiar przekątny | 5.7" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1520 294PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 62.1 ((W) × 131.1 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 64.1 ((H) × 136.1 ((V) × 0,8 ((D) mm |
| Leczenie | Bez polaryzatora |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 12001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 35 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Gęstość płyty | 00,40+0,40 mm |
| Przekaźność | 30,6% (typ.) |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 17.6/19.0 g (typ./maks.) |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COG Sugeruj JD9365Z-AA, ILI9881CA-04 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 80 °C |
| 50,7 cala TFT LCD Display C057SWR2-0 oryginalny ekran LCD | |
C057SWR2-0 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
C057SWR2-0 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćC057SWR2-0przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD C057SWR2-0 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićC057SWR2-0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?C057SWR2-0?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDC057SWR2-0Nie mogę pracować?
Odpowiedź: C057SWR2-0 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal ma problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje