| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD088UPW2-C00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
8.8 cali HSD088UPW2-C00 1280*480 LCD Panel wyświetlania ekranu
HSD088UPW2-C00 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD088UPW2-C00 |
| Rozmiar przekątny | 8.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 480 155PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 209.28 ((W) × 78.48 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 214.28 ((W) × 88.48 ((H) × 0.5 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 13001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość szkła | 00,25+0,25 mm |
| Przekaźność | 120,67% (typowy) (bez polaryzatora) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (maks.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 71% NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| System sterowania | COG Suggest RM5362D, HX82102A, FL5895 |
| Waga paneli | - |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C |
HSD088UPW2-C00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD088UPW2-C00 Panel LCD FAQ:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z HSD088UPW2-C00 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności HSD088UPW2-C00 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli HSD088UPW2-C00Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: HSD088UPW2-C00 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje