| Nazwa marki: | IVO |
| Numer modelu: | M080AWP4 R3 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
8.0 cali 800*480 M080AWP4 R3 ekran LCD dla wyświetlacza samochodowego
M080AWP4 R3 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | IVO |
| Model P/N | M080AWP4 R3 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 176.64(W) ×99.36(H) mm |
| Otwarcie bezelu | 180.1 ((W) × 102.4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 192.8 ((W) × 116.9 ((H) × 6.7 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.2M 48%NTSC |
| Rodzaj światła | 3S10PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 222 g (maks.) |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 6/8-bit), 60 pinów FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/12/18/-6V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C |
M080AWP4 R3 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
M080AWP4 R3 Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówićM080AWP4 R3?
A: Akceptujemy T / T, Western Union, paypal.
P: Jak długo obowiązuje gwarancja M080AWP4 R3?
90 dni.
P: Czy może pan zadeklarować niską wartość dla mojego zamówienia M080AWP4 R3 przy wysyłce?
A: Tak, proszę zostawić wartość, którą chcesz.
P: Co się stanie, jeśli panel lcd M080AWP4 R3 nie będzie działał?
Odpowiedź: Nasz M080AWP4 R3 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje