| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | N070LGE-L41 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
N070LGE-L41 1024*600 7,0 cala LVDS 40 pinów Ekran LCD
N070LGE-L41 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | N070LGE-L41 |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 153.6 ((W) × 90 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 1650,75 × 105,39 × 3,7 (H × V × D) |
| Leczenie | Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 700: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/75 (typ) |
| Odpowiedź | 10/15 (typowy) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 262K/16.7M |
| Podświetlenie | 3S8PWLED, 15K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 112/122g (typ./maks.) |
| Używane do: | Przenośna nawigacja, cyfrowa ramka fotograficzna, przenośny odtwarzacz DVD, UMPC |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bitowe), FPC40 piny |
| Zasilanie napięciem | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (typ.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C |
N070LGE-L41 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
N070LGE-L41 Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówić panel LCDN070LGE-L41?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienie7.0ekran lcd o szerokości calaI N070LGE-L41?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?7.0Panel lcd o szerokości 1 cmN070LGE-L41przed wysyłką?
Nie martw się, nasz N070LGE-L41 został przetestowany przed wysyłką
P: Co się stanie, jeśliN070LGE-L41Nie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz LCD N070LGE-L41 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal masz problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje