| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD050BMW1-A10 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
540*960 5,0 cala HSD050BMW1-A10 ekran LCD TFT
HSD050BMW1-A10 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD050BMW1-A10 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 62.046 ((W) × 110.304 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 65.1 ((W) × 117.9 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Głębokość szkła | 00,40+0,40 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 60%NTSC |
| Częstotliwość | - |
| Waga | - |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 4/12 (typ) ((Tr/Td) |
| Przekaźność | 40,02% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest NT35516 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
HSD050BMW1-A10 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD050BMW1-A10 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćHSD050BMW1-A10przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD HSD050BMW1-A10 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićHSD050BMW1-A10?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?HSD050BMW1-A10?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHSD050BMW1-A10Nie mogę pracować?
Odpowiedź: HSD050BMW1-A10 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje