| Nazwa marki: | Innolux |
| Numer modelu: | F055A06-601 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Gorąco Sprzedaj 5,5 cala 720*1280 F055A06-601 TFT Panel Ekran LCD
F055A06-601 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Innolux |
| Model P/N | F055A06-601 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 71.04 ((W) × 128.45 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 45/45/50/25 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | - |
| Głębokość szkła | 00,40+0,40 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Częstotliwość | - |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | - |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5/15 (typ) ((Tr/Td) |
| Przekaźność | 50,2% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest OTM8009A, OTM8018B, OTM8012A, HX8379B, ILI9806, NT35510S, NT35512 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
F055A06-601 Panel LCD Wysyłka i pakowanie:
![]()
F055A06-601 Często zadawane pytania dotyczące panelu LCD:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z F055A06-601 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności F055A06-601 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli F055A06-601Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: F055A06-601 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje