NOWY 11,6-calowy ekran LCD NV116WHM-A23 1366*768 60Hz 262K
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: NV116WHM-A23
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
NV116WHM-A23
Rozmiar przekątny:
11,6"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, montaż
Rozstrzygnięcie:
1366 (RGB) × 768, WXGA 135 PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
256,125 (szer.) × 144 (wys.) mm
Zaprojektowane do::
Laptop
Panel dotykowy:
PCAP, wiązanie optyczne, I²C
Typ interfejsu:
EDP ​​(2 pasy), EDP1.240 Pins Connector
Zasilanie:
3,3 V (typowe)
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
NV116WHM-A23 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka BOE
Model P/N NV116WHM-A23
Rozmiar przekątny 11.6"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, montaż
Rozstrzygnięcie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 135PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 256.125 ((W) × 144 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 287.7 ((W) × 185.6 ((H) × 4.05 ((D) mm
Światłość 200 cd/m2 (typ.)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Kąt widzenia 80/80/80/80 (min.) ((CR≥10)
Wsparcie koloru 262K 50% NTSC
Styl formularza Słone (PCBA płaskie, T≤3,2 mm)
Prędkość obrazu 60 Hz
Leczenie Powłoka antysprzątania, twarda (7H)
Wskaźnik kontrastu 8001 (typowy) (TM)
Czas reakcji 30 (typ.) ((Tr+Td)
Tryb działania -
Źródło światła WLED [6S4P], 15K godzin, z LED Driver
Zaprojektowane do: Laptop
Panel dotykowy PCAP, łączenie optyczne, I2C
Typ interfejsu eDP (2 pasy), eDP1.240 pinów
Zasilanie 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
NV116WHM-A23 Notowanie do panelu LCD:
Weryfikacja modelu:
Kompleksowe badania:
NV116WHM-A23 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
NOWY 11,6-calowy ekran LCD NV116WHM-A23 1366*768 60Hz 262K 0
NV116WHM-A23 Wytyczne dotyczące wysyłki paneli LCD:
Potwierdzenie adresu:
Termin wysyłki:
NV116WHM-A23 PANEL LCD OCENICZONY Czas dostawy:
Standardowy transport:
Przesyłka szybka:
NV116WHM-A23 Panel LCD FAQ:
P: Możesz przetestować panel LCD?NV116WHM-A23przed wysyłką?
Tak, oczywiście, nie martw się, nasz przedmiot został przetestowany przed wysyłką.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbki?NV116WHM-A23?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: Czy możecie zadeklarować niską wartość mojego zamówienia?NV116WHM-A23?
Tak, możemy, możesz nam powiedzieć przed wysyłką.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?NV116WHM-A23?
90 dni.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%