| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD050B8W9-A00 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
5.0 cali HSD050B8W9-A00 480*960 Ekran LCD do telefonu komórkowego
HSD050B8W9-A00 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HannStar |
| Model P/N | HSD050B8W9-A00 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell) |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 960 217PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 56.16 ((W) × 112.32 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 58.56 ((W) × 118.52 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | Dwanaście |
| Czas reakcji | 4/12 (typ) ((Tr/Td) |
| Głębokość szkła | 00,40+0,40 mm |
| Przekaźność | 30,9% (typ.) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 59%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COG Suggest ILI9806E, JD9161, OTM8019A |
| Waga paneli | TBD |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
HSD050B8W9-A00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD050B8W9-A00 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćHSD050B8W9-A00przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD HSD050B8W9-A00 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićHSD050B8W9-A00?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?HSD050B8W9-A00?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHSD050B8W9-A00Nie mogę pracować?
Odpowiedź: HSD050B8W9-A00 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje