| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | TV150U0E-N10 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
1600*1200 TV150U0E-N10 15,0 cala LCD Moduł ekranu
TV150U0E-N10 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | TV150U0E-N10 |
| Rozmiar przekątny | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 133PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.8 ((W) × 228.6 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 313.2(H) × 236.5(V) × 1(D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF sugeruje 4 źródła + 4 chipy bramki |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C; Temperatura przechowywania: -45 ~ 85 °C |
TV150U0E-N10 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
TV150U0E-N10 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćTV150U0E-N10przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD TV150U0E-N10 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićTV150U0E-N10?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?TV150U0E-N10?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDTV150U0E-N10Nie mogę pracować?
A: TV150U0E-N10 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje