| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM215WF4-TJAA |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM215WF4-TJAA 21,5 cala 1920*1080 Panel wyświetlania ekranu LCD
LM215WF4-TJAA Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM215WF4-TJAA |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 488.14 ((W) × 280.7 ((H) × 1.69 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Grubość szkła | 00,63+0,63 mm |
| Głębokość koloru | 16.7M 74% NTSC |
| Masę | 515/540 g (typ/maks.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 600: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Odpowiedź | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Przekaźność | - |
| Podświetlenie | Żadnego B/L, żadnego kierowcy. |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF6 |
| Rodzaj sygnału | Mini LVDS, 50 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
LM215WF4-TJAA Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LM215WF4-TJAA Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówić panel LCDLM215WF4-TJAA?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienie21.5ekran lcd o szerokości calaLM215WF4-TJAA?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?21.5Panel lcd o szerokości 1 cmLM215WF4-TJAAprzed wysyłką?
Nie martw się, nasz LM215WF4-TJAA został przetestowany przed wysyłką
P: Co się stanie, jeśliLM215WF4-TJAANie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz LCD LM215WF4-TJAA został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal masz problemy, akceptujemy wymianę lub panel zwrotny.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje