| Nazwa marki: | TIANMA |
| Numer modelu: | TM080xsz00 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
AM-240320GTZQW-00H 1280*768 8,0 cali ekran TFT LCD
TM080XSZ00 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | TYANMA |
| Model P/N | TM080XSZ00 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 768, WXGA 187PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 173.76 ((W) × 104.256 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 181 × 112,8 × 3,05 (H × V × D) |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 400: 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/65/65 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 25/25 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Dwanaście |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Grubość szkła | - |
| Przekaźność | 30,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 262K 50%NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Kształt zarysu | - |
| Używane do: | Komputery sieciowe |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | Mini LVDS, szpilki FPC40 |
| Zasilanie napięciem | 3.3/12.5/22/-7V (typ.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
TM080XSZ00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TM080XSZ00 Panel LCD FAQ:
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z TM080XSZ00 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności TM080XSZ00 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli TM080XSZ00Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: TM080XSZ00 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje