| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | G150XAT01.0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
1024*768 15,0 cala G150XAT01.0 Dotknięcie 1000: 1 ekran LCD
G150XAT01.0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | G150XAT01.0 |
| Rozmiar przekątny | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.2M |
| Podświetlenie | WLED, z sterownikiem LED |
| Masę | - |
| Używane do: | Przemysłowe |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy)Skonektor |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| 1024*768 15,0 cala G150XAT01.0 Dotknięcie 1000: 1 ekran LCD | |
G150XAT01.0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
G150XAT01.0 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie G150XAT01.0?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD G150XAT01.0 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje