| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | G065VN01 V221 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
G065VN01 V221 6,5 cali 640*480 ekran LCD do wysokiej jasności zewnętrznej
G065VN01 V221 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | G065VN01 V221 |
| Rozmiar przekątny | 6.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 640 ((RGB) × 480, VGA 122PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 132.48 ((W) ×99.36 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 135.9 ((W) × 102.8 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 153 ((W) × 118 ((H) × 11.2 ((D) |
| Światłość | 800 (typowa) (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Głębokość koloru | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Masę | 170 g (typ.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare, twarda powłoka (3H), antyrefleksja |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 10/15 (typowy) ((Tr/Td) ms |
| Podświetlenie | WLED, 70K godzin, z LED Driver |
| Używane do: | Przemysłowa, zewnętrzna Wysoka jasność |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C |
| G065VN01 V221 6,5 cali 640*480 ekran LCD do wysokiej jasności zewnętrznej | |
G065VN01 V221 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
G065VN01 V221 FAQ panel LCD:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD G065VN01 V221 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje