| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM190WX1-TLL5 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM190WX1-TLL5 19,0 cala 16,7M Panel ekranu LCD
LM190WX1-TLL5 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM190WX1-TLL5 |
| Rozmiar przekątny | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 89PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 408.24 ((W) × 255.15 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 412.24 ((W) × 259.15 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 428 ((H) × 278 ((V) × 15 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 71%NTSC |
| Źródło światła | CCFL [2 sztuk], 50K godzin, W/O Driver |
| Waga | 10,97/2,06 kg (typ/maks.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM190WX1-TLL5 19,0 cala 16,7M Panel ekranu LCD | |
LM190WX1-TLL5 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM190WX1-TLL5 Panel LCD FAQ:
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM190WX1-TLL5?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM190WX1-TLL5?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM190WX1-TLL5Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM190WX1-TLL5 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje