| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM170E03-TLJ2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLJ2 17,0 cala 60Hz Panel LCD Moduł
LM170E03-TLJ2 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM170E03-TLJ2 |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M |
| Podświetlenie | 2 sztuk CCFL |
| Masę | - |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy)Skonektor |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLJ2 17,0 cala 60Hz Panel LCD Moduł | |
LM170E03-TLJ2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM170E03-TLJ2 Panel LCD FAQ:
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM170E03-TLJ2?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM170E03-TLJ2?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM170E03-TLJ2Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM170E03-TLJ2 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje