LM290WW2-SSE1 29,0 cala LCD Panel Screen Display
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM290WW2-SSE1
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Warunki płatności: T/T, Western Union, D/P
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa modelu:
LM290WW2-SSE1
Rozmiar przekątny:
29.0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
2560 ((RGB) × 1080, CSHD 96PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
672,768 (szer.) × 283,824 (wys.) mm
Wym. konturu:
693,6 (h) × 308,9 (v) × 17 (d) mm
Leczenie:
Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Czas odpowiedzi:
14 (Typ.) (G do G)
Zaprojektowane do::
Monitor stacjonarny, przemysłowy, opieka zdrowotna
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM290WW2-SSE1 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LM290WW2-SSE1
Rozmiar przekątny 29.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 96PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 672.768 ((W) × 283.824 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 693.6 ((H) × 308.9 ((V) × 17 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 250 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 14 (typ) ((G do G)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Wsparcie koloru 16.7M 99%sRGB
Źródło światła WLED [20S4P], 30K godzin, kierowca bez kierowcy
Waga TBD
Zaprojektowane do: Monitor, przemysł, opieka zdrowotna.
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki
Zasilanie 10.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM290WW2-SSE1 Panel LCD:
Weryfikacja modelu:
Kompleksowe badania:
LM290WW2-SSE1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
LM290WW2-SSE1 29,0 cala LCD Panel Screen Display 0
Wytyczne dotyczące wysyłki paneli LCD LM290WW2-SSE1:
Potwierdzenie adresu:
Termin wysyłki:
LM290WW2-SSE1 PANEL LCD SZKOMENTOWANY Czas dostawy:
Standardowy transport:
Przesyłka szybka:
LM290WW2-SSE1 Panel LCD FAQ:
P: Jak mogę prześledzić mój porządekLM290WW2-SSE1?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM290WW2-SSE1?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieLM290WW2-SSE1Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%