| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LH582WF1-SH01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LH582WF1-SH01 5,8 cala 1500:1 Panel LCD
LH582WF1-SH01 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LH582WF1-SH01 |
| Rozmiar przekątny | 5.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) × 2244 427PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 64.152 ((W) × 133.294 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 65.152 ((W) × 138.544 ((H) × 0.25 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | - |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 81% NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 5.50g |
| Powierzchnia | - |
| Wskaźnik kontrastu | 15001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Przekaźność | 50,8% (typ.) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest NT36772A |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| LH582WF1-SH01 5,8 cala 1500:1 Panel LCD | |
LH582WF1-SH01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LH582WF1-SH01 Panel LCD FAQ:
P: JakrozkazLGLH582WF1-SH01 ?
A: Akceptujemy T / T, Western Union, paypal.
P: Jak długo obowiązuje gwarancja LH582WF1-SH01?
90 dni.
P: Czy może pan zadeklarować niską wartość dla mojego zamówienia LH582WF1-SH01 podczas wysyłki?
A: Tak, proszę zostawić wartość, którą chcesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCDLH582WF1-SH01Nie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz LH582WF1-SH01 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel podłączający. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje