| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LH550WX1-SH05 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LH550WX1-SH05 5,5 cala 7,62 g LCD Panel Screen
LH550WX1-SH05 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LH550WX1-SH05 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 70.74 ((H) × 128.36 ((V) × 0.4 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 35 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | AH3-IPS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,20+0,20 mm |
| Przekaźność | 3.61% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 72% NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 7.62g |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | Proponuję NT35520 |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| LH550WX1-SH05 5,5 cala 7,62 g LCD Panel Screen | |
LH550WX1-SH05 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LH550WX1-SH05 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie5.5LCD o szerokości 10 cmPanelLH550WX1-SH05Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?5.5Panel lcd o szerokości 1 cmLH550WX1-SH05przed wysyłką?
Nie martw się, LH550WX1-SH05 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fLH550WX1-SH05Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LH550WX1-SH05 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje