| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LH500WX1-SH01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LH500WX1-SH01 5,0 cala 800: 1 ekran LCD
LH500WX1-SH01 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LH500WX1-SH01 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 65.1 ((W) × 117.9 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,20+0,20 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 70,41±0,50 g |
| Powierzchnia | - |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | AH3-IPS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 35 (typ.) ((Tr+Td) |
| Przekaźność | 30,5% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest LG4591 |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 pasy danych), 30 pinówFPC |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (typ) (IOVCC/VCC) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| LH500WX1-SH01 5,0 cala 800: 1 ekran LCD | |
LH500WX1-SH01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLH500WX1-SH01?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLH500WX1-SH01?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLH500WX1-SH01Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LH500WX1-SH01 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje