| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD090IDW1-C00 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
HSD090IDW1-C00 9,0 cala 800*480 ekran LCD
HSD090IDW1-C00 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| HannStarLCDEkran HSD090IDW1-C00 | |
| Marka paneli | HannStar |
| Model P/N | HSD090IDW1-C00 |
| Rozmiar przekątny | 9.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 198 ((W) × 112.08 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 201.1 ((W) × 115.15 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 210.7 ((W) × 126.4 ((H) × 5.6 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 480 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 5.5/10.5 ((Typ.) ((Tr/Td)) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.2M 47% NTSC |
| Rodzaj światła | 3S11P WLED, 20K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 240 g (typ.) |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pinów FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10/15/-7V (typ.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C; Poziom drgań: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| 9.0 cali 800*480 rozdzielczość HSD090IDW1-C00 60pin TN LCD Display Screen | |
HSD090IDW1-C00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD090IDW1-C00 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalistami w zakresie panelów LCD
Q: Jak to zrobićczerwonyr LCDWyświetlaczLCD HSD090IDW1-C00?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy możesz przetestowaćHSD090IDW1-C00przed wysłaniem?
Oczywiście, nasz panel LCD HSD090IDW1-C00 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDHSD090IDW1-C00Nie mogę?
Odpowiedź: wyświetlacz LCD HSD090IDW1-C00 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje