| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LS020Q7UX01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny 240*320 LS020Q7UX01 2,0 cala Ekran LCD dla ręcznego PDA
LS020Q7UX01 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LS020Q7UX01 |
| Rozmiar przekątny | 2.0" |
| Rodzaj paneli | CG-Silicon, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 204PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 29.88 ((W) ×39.84 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 34.68 ((W) × 47.34 ((H) × 2.1 ((D) mm |
| Jasność | 425 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/45 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | 10O pół szóstej. |
| Wyświetlanie kolorów | 53% NTSC |
| Częstotliwość | - |
| Waga | 5.10 g (typ.) |
| Powierzchnia | - |
| Wskaźnik kontrastu | 20001 (typ.) (TM) 8:1 (typ.) (RF) |
| Tryb wyświetlania | [ |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) |
| Rodzaj światła | WLED, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Przenośny i PDA |
| Interfejs sygnału | Procesor, 24 szpilkiFPC |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.0V (typ.) ((VEE/VDD) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |
| Oryginalny 240*320 LS020Q7UX01 2,0 cala Ekran LCD dla ręcznego PDA | |
LS020Q7UX01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LS020Q7UX01 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LS020Q7UX01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje