LPM052A435A 5,2-calowy ekran LCD 1080*1920
Nazwa marki: JDI
Numer modelu: LH350H05-SH03
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Model Name:
LPM052A435A
Diagonal Size:
5.2"
Panel Type:
LTPS TFT-LCD, LCM
Resolution:
1080(RGB)×1920, FHD 427PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
64,152 (szer.) × 114,048 (wys.) mm
Tryb pracy:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Color Depth:
16.7M 90%NTSC
Lamp Type:
2 strings WLED, Without Driver
Application:
Mobile Phone
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LPM052A435A Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka JDI
Model P/N LPM052A435A
Rozmiar przekątny 5.2"
Rodzaj paneli LTPS TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1080 ((RGB) ×1920, FHD 427PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 64.152 ((W) × 114.048 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wielkość zarysu 68.9 ((W) × 141,99 ((H) × 2,13 ((D) mm
Jasność 400 cd/m2 (typ.)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ)
Najlepszy widok na Symetria
Wyświetlanie kolorów 16.7M 90%NTSC
Częstotliwość 60 Hz
Waga 35.6g (typ.)
Powierzchnia -
Wskaźnik kontrastu 15001 (typowy) (TM)
Tryb wyświetlania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Czas reakcji 32 (maks.) ((Tr+Td)
Rodzaj światła 2 struny WLED, bez sterownika
Ekran dotykowy PCAP, I2C
Zastosowanie Telefon komórkowy
Interfejs sygnału MIPI (4 pasy danych), 45 pinów
Napięcie wejściowe 1.8/3.3/5.5/-5.5V (typ.) ((IOVCC/VDDH/AVDD/AVEE-)
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C
LPM052A435A Usługa panelu LCD:
2W celu obsługi posprzedażowej pokażemy Ci, jak instalować, używać i wymieniać uszkodzone moduły, a także możemy wysłać technologię do Twojego kraju/regionu.
4Nasz oficjalny okres gwarancji wynosi około jednego roku (12 miesięcy) od daty dostawy.
LPM052A435A Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
LPM052A435A 5,2-calowy ekran LCD 1080*1920 0
Panel LCD LPM052A435A - Informacje o dostawie:
Panel LCD LPM052A435A - Polityka zwrotów:
• Okres zwrotu: Zwroty są akceptowane w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotu.
LPM052A435A Panel LCD FAQ:
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLPM052A435A?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Jak mogę prześledzić mój porządekLPM052A435A?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Jak dokonać płatnościLPM052A435A?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLPM052A435A?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%