| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | MV240WUB-N20 |
| MOQ: | 1 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
MV240WUB-N20 24,0 cala 1920*1200 TFT-LCD Panel Display
MV240WUB-N20 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | BOE |
| Model P/N | MV240WUB-N20 |
| Rozmiar przekątny | 24.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 94PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 518.4 ((W) ×324 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 528 ((H) × 337,9 ((V) × 1,31 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 60,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100%sRGB |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | TBD |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 6 chipów źródłowych |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
MV240WUB-N20 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
MV240WUB-N20 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalistami w zakresie panelów LCD
Q: Jak to zrobićczerwonyr l c dWyświetlaczLCD MV240WUB-N20?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy możesz przetestowaćMV240WUB-N20przed wysłaniem?
Oczywiście, nasz panel LCD MV240WUB-N20 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDMV240WUB-N20Nie mogę?
Odp.: Wyświetlacz LCD MV240WUB-N20 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje