| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | LH220Q34-TH02 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M238DAN01.5UA CELL 23.8 cala 2560*1440 LCD Panel Display
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.5UA CELL |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 534.04 ((H) × 308.16 ((V) × 1.29 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Gęstość płyty | - |
| Przekaźność | 3.99% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 76%NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 520 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Szczegóły D-IC | COF Wbudowane 8 układów źródłowych |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 70 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Wysyłka i pakiet:
![]()
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel FAQ:
P:Kiedy wyślesz, jeśli zamówię.M238DAN01.5UA CELL?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak zamówićM238DAN01.5UA CELL ?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Czy możesz to przetestować?Panel LCDM238DAN01.5UA CELLprzed wysyłką?
Nie martw się, komórka M238DAN01.5UA zostanie przetestowana przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśliM238DAN01.5UA CELLNie mogę?
Odpowiedź: Nasza komórka M238DAN01.5UA została przetestowana przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje