| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ315D1JG95 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
32.0 cali LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Monitor
LQ315D1JG95 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ315D1JG95 |
| Rozmiar przekątny | 32.0" |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 697.92 ((W) × 392.58 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 703 ((W) × 397.6 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 734.8 ((H) × 430 ((V) × 26,5 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | ASV, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Źródło światła | WLED [4 struny], 30K godzin, W/O Driver |
| Waga | 50,80±0,20 kg |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | V-by-One 8 pasów, 51 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 40 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C |
| 32.0 cali LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Monitor | |
LQ315D1JG95 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LQ315D1JG95 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie LQ315D1JG95 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ315D1JG95, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje