| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ160E1MG11 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny ekran LCD LQ160E1MG11 16,0 cala 1280*1024
LQ160E1MG11 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ160E1MG11 |
| Rozmiar przekątny | 16.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) ×1024, SXGA 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 317.8 ((W) × 254.2 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 357 ((H) × 282 ((V) × 32,5 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 28%), twarda powłoka (2H) |
| Światłość | 230 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 3001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 10/30 (Typowy) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/50 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | CCFL [4 sztuk], z inwerterem |
| Waga | TBD |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | Analogiczny RGB + DVI-D, 39 pinów |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -25 ~ 60 °C |
| Oryginalny ekran LCD LQ160E1MG11 16,0 cala 1280*1024 | |
LQ160E1MG11 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LQ160E1MG11 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie LQ160E1MG11 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ160E1MG11 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje