| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LD070WX6-SM01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LD070WX6-SM01 NOWA 7,0 cali 800*1280 ekran LCD
LD070WX6-SM01 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LD070WX6-SM01 |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 215PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 94.2 ((W) × 150.72 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 104.32(H) × 161.67(V) × 4.15(D) mm |
| Leczenie | Antyrefleksja |
| Światłość | 450 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 50 (maks.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | WLED [5S5P], W/O Kierowca |
| Waga | 80.0g (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | MIPI (4 pasy danych), 45 pinówFPC |
| Zasilanie | 1.8/3.7V (typ.) ((VCC/V SYS) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |
| LD070WX6-SM01 NOWA 7,0 cali 800*1280 ekran LCD | |
LD070WX6-SM01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LD070WX6-SM01 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLD070WX6-SM01 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LD070WX6-SM01 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LD070WX6-SM01?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LD070WX6-SM01?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLD070WX6-SM01Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LD070WX6-SM01 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje