| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | C123HAC04.0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Original packaging/conventional packaging box |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
C123HAC04.0 nowy oryginalny 12,3-calowy ekran LCD
C123HAC04.0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | C123HAC04.0 |
| Rozmiar przekątny | 12.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) ×720 167PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 292.032 ((W) × 109.512 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kontur (mm) | 325.3 × 145,3 × 17,11 (H×V×D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 650 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Odpowiedź | 15 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 80% NTSC |
| Podświetlenie | 4 struny WLED, 10 km / h, bez kierowcy |
| Masę | - |
| Używane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 40 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Poziom drgań: 2,9 G (28,4 m/s2) |
C123HAC04.0 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
C123HAC04.0 FAQ panel LCD:
P: Czy możesz przetestowaćC123HAC04.0przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD C123HAC04.0 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićC123HAC04.0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?C123HAC04.0?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDC123HAC04.0Nie mogę pracować?
Odpowiedź: C123HAC04.0 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje