| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ150X1DG14 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Original packaging/conventional packaging box |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LQ150X1DG14 15,0 cala Ekran LCD z monitorem biurowym
LQ150X1DG14 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ150X1DG14 |
| Rozmiar przekątny | 15.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | Przekaźnik |
| Głębokość koloru | 262K |
| Podświetlenie | CCFL |
| Masę | - |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | - |
| Rodzaj sygnału | RGB równoległy (2 ch, 6-bitowy) |
| LQ150X1DG14 15,0 cala Ekran LCD z monitorem biurowym | |
LQ150X1DG14 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LQ150X1DG14 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ150X1DG14 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje