| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | L170E3 EC-4 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Original packaging/conventional packaging box |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-4 NEW 17,0 cala 1280*1024 Moduł ekranu LCD do monitorów biurowych
L170E3 EC-4 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-4 |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 383.5 ((W) × 306 ((H) × 20 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 75/75/70/70 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 25/15 (typ) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Rodzaj światła | 4 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 20,00 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-4 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
L170E3 EC-4 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie17.0LCD o szerokości 10 cmPanelL170E3 EC-4Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?17.0Panel lcd o szerokości 1 cmL170E3 EC-4przed wysyłką?
Nie martw się, L170E3 EC-4 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fL170E3 EC-4Nie mogę pracować?
Odpowiedź: L170E3 EC-4 zostanie przetestowany przed wysłaniem. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje