| Nazwa marki: | HKC |
| Numer modelu: | SN245ES01-1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
SN245ES01-1 24,5-calowy ekran TFT LCD dla monitorów biurowych
SN245ES01-1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HKC |
| Model P/N | SN245ES01-1 |
| Rozmiar przekątny | 24.5" |
| Rodzaj paneli | Oksyd TFT-LCD, CELL, FOB |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 120PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 541.44 ((W) × 302.616 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 552.392 × 315.137 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1300: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5.8 (typ.) ((G do G) ms |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,4% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | HIS, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Wsparcie koloru | 16.7M 94% DCI-P3 |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 570 g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor/Gaming |
| Prędkość obrazu | 300 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowane chipy źródłowe COF 8 |
| Typ interfejsu | eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów |
| Zasilanie | 12.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
SN245ES01-1 Kontrola przed zamówieniem
SN245ES01-1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
P: Jak zamówić panel LCDSN245ES01-1?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienie24.5ekran lcd o szerokości calaI SN245ES01-1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?24.5Panel lcd o szerokości 1 cmSN245ES01-1przed wysyłką?
Nie martw się, nasz SN245ES01-1 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśli SN245ES01-1Nie mogę pracować?
O: Nasz LCD SN245ES01-1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub panel zwrotny.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje