| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | L170E3 EC-7 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-7 17,0 cala LCD Display Panel dla monitorów biurowych
L170E3 EC-7 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-7 |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 342.0(W) × 274,5 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 383.5 ((H) × 306 ((V) × 20 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 25/15 (typ) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/65 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 63%NTSC |
| Źródło światła | CCFL [4 sztuk], 50K godzin, W/O Driver |
| Waga | 20,00 kg (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-7 Kontrola wstępna:
L170E3 EC-7 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z L170E3 EC-7 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności L170E3 EC-7 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli L170E3 EC-7Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: L170E3 EC-7 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje