M320DAN02.2 32,0 cala Ekran LCD 2K
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M320DAN02.2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M320DAN02.2
Rozmiar przekątny:
32.0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 91PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
708,48 (szer.) × 398,52 (wys.) mm
Tryb działania:
AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Źródło światła:
QLED [8S8P×2CN], 30 tys. godzin, bez sterownika
Wyświetl kierunek:
Symetria
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny, gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M320DAN02.2 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka AUO
Model P/N M320DAN02.2
Rozmiar przekątny 32.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 91PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 721.68 ((H) × 417.9 ((V) × 17.57 ((D) mm
Leczenie -
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 5 (typ) ((G do G)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania AHVA, zazwyczaj czarny, nadający
Wsparcie koloru 16.7M 100% Adobe RGB
Źródło światła QLED [8S8P×2CN], 30K godzin, W/O Kierowca
Waga 30,90/4,10 kg (typ/maks.)
Zaprojektowane do: Monitor, gry.
Prędkość obrazu 165 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 51 pinów
Zasilanie 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
M320DAN02.2 Kontrola przed zamówieniem
Uwaga:
M320DAN02.2 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
M320DAN02.2 32,0 cala Ekran LCD 2K 0
M320DAN02.2 Informacje o wysyłce:
Przesyłki będą przetwarzane w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania płatności.
Ekrany LCD będą wysyłane za pomocą EMS/DHL/UPS w zależności od lokalizacji lub preferencji klienta.
Uwaga do rosyjskich klientów:
M320DAN02.2 O towarach:
M320DAN02.2 Panel LCD FAQ:
P: Możesz przetestować panel LCD?M320DAN02.2przed wysyłką?
Tak, oczywiście, nie martw się, nasz przedmiot został przetestowany przed wysyłką.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbki?M320DAN02.2?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: Czy możecie zadeklarować niską wartość mojego zamówienia?M320DAN02.2?
Tak, możemy, możesz nam powiedzieć przed wysyłką.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?M320DAN02.2?
90 dni.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%