M300DVR01.0 30,0 cala Ekran LCD 2560*1080
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: M300DVR01.0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
M300DVR01.0
Rozmiar przekątny:
30,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
2560(RGB)×1080, CSHD 94PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
687,31 (szer.) × 291,28 (wys.) mm
Tryb działania:
VA, zwykle czarny, nadający.
Źródło światła:
4 struny × 2CN WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Wyświetl kierunek:
Symetria
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny, gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
M300DVR01.0 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka AUO
Model P/N M300DVR01.0
Rozmiar przekątny 30.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 94PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 687.31 ((W) × 291.28 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wielkość zarysu 707.13 ((W) × 319 ((H) mm
Jasność 300 cd/m2 (typ.)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Najlepszy widok na Symetria
Wyświetlanie kolorów 16.7M 100%sRGB
Częstotliwość 200 Hz
Waga 4.35kg (typowy)
Powierzchnia Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Wskaźnik kontrastu 30001 (typowy) (TM)
Tryb wyświetlania VA, zwykle czarny, nadający.
Czas reakcji 20 (typ) ((G do G)
Rodzaj światła 4 struny × 2CN WLED, 30K godzin, bez kierowcy
Ekran dotykowy Bez
Zastosowanie Monitor, gry.
Interfejs sygnału V-by-One 8 pasów, 51 pinów
Napięcie wejściowe 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
M300DVR01.0 Kontrola przed zamówieniem
Uwaga:
M300DVR01.0 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
M300DVR01.0 30,0 cala Ekran LCD 2560*1080 0
M300DVR01.0 Informacje o wysyłce:
Przesyłki będą przetwarzane w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania płatności.
Ekrany LCD będą wysyłane za pomocą EMS/DHL/UPS w zależności od lokalizacji lub preferencji klienta.
Uwaga do rosyjskich klientów:
M300DVR01.0 O towarach:
M300DVR01.0 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćM300DVR01.0przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD M300DVR01.0 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićM300DVR01.0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDM300DVR01.0Nie mogę?
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%