| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | C070VAN02.K |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
C070VAN02.K 7,0 cali 800*480 ekran LCD do wyświetlacza samochodowego
C070VAN02.K Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | C070VAN02.K |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Rozstrzygnięcie | 800×480 ((RGB), WVGA 133PPI |
| Format pikseli | Pasy poziome RGB |
| Obszar aktywny | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 160.8 × 101.1 × 1.26 (H×V×D) |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70% NTSC |
| Źródło światła | Brak B/L |
| Waga | 43.8g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy) + SPI, 60 pinów FPC |
| Zasilanie | 3.3/13/20/-8V (typ.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Poziom drgań: 2,9 G (28,4 m/s2) |
C070VAN02.K Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
C070VAN02.K FAQ panel LCD:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbkiC070VAN02.K?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaC070VAN02.K?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliC070VAN02.KNie mogę?
Odpowiedź: Nasz C070VAN02.K został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje