| Nazwa marki: | Sharp |
| Numer modelu: | LQ080Y5DW01 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LQ080Y5DW01 8,0 cala moduł ekranu LCD dla wyświetlaczy samochodowych
LQ080Y5DW01 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Ostrze |
| Model P/N | LQ080Y5DW01 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 174 ((W) × 104,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 177.4 ((W) × 107.8 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 191.8(H) ×120.7(V) ×22(D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 650 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 40 (maks.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | ASV, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | WLED [8S3P], 10K godzin |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), 45 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C; Poziom drgań: 3,0 G (29,4 m/s2) |
| LQ080Y5DW01 8,0 cala moduł ekranu LCD dla wyświetlaczy samochodowych | |
LQ080Y5DW01 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LQ080Y5DW01 Panel LCD FAQ:
P: Jak zrobić, jeśli nie mogę znaleźć scCzy jest coś, czego potrzebuję w waszych reklamach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD LQ080Y5DW01 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje