| Nazwa marki: | AUO |
| Numer modelu: | M170EN05 V8 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
M170EN05 V8 17,0 cala 1280*1024 część ekranu lcd
M170EN05 Panel LCD V8 Szczegóły produktu:
| Marka | AUO |
| Model P/N | M170EN05 V8 |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 341.9 ((W) × 274.4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 5001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 3/9 (Typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K 72%NTSC |
| Rodzaj światła | 4 sztuk CCFL, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 20,00 kg (typ.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
M170EN05 Panel LCD V8 Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Nie znajduję w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co powinienem zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary z M170EN05 V8 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatności M170EN05 V8 ?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli M170EN05 V8Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: M170EN05 V8 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączenia ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje